KAPADOKYA BALAYI TATİLİNİZDEN BİR KESİT

KAPADOKYA BALAYI TATİLİNİZDEN BİR KESİT

 

 

Yaşamanızın belkide en önemli dönemindesiniz büyük bir heyecanla beklediğiniz düğününüz oldu , çok koşturdunuz yoruldunuz artık düğün sonrasının tadını çıkartmak ve dinlenmek vakti geldi.Nihayet balayı tatili nize çıkacaksınız.

balayı tatili için arayışlarınız başladığında pekçok kriteri değerlendirerek bir karar verdiniz.Kararınız ise Kapadokya da birbalayı tatili ve balayı oteli. Çok da isabetli bir karar olduğundan hiç şüphemiz yok zira Kapadokya ile o en güzel anlarınız ölümsüzleşecek ve dolu dolu bir balayı tatili geçireceksiniz.

Tüm balayı otelleri nin size sunduğu pekçok güzellikler mutlaka olacaktır. En güzel odalar balayı çiftleri içindir . En çok ilgi balayı çiftlerine yönelecektir fakat balayı tatili niz de sadece otelinizin güzelliklerini yaşamak yeterlimidir?  elbette yeterli olmayacak Pekçok anılarla balayı tatili nizi ölümsüzleştirmeniz gerekiyor. Gezilecek görülecek yerlerin güzelliklerini paylaşmak, eşsiz fotoğraf kareleri yakalamak, birlikte maceralı ve gizemli geziler , yürüyüşler balayı tatili nize ayrı bir renk katacaktır.

Bu sebeble Lanora turizm balayı tatili nizi sadece otel odasından ibaret olmayan bir özellik katarak kapadokya balayı paketleri ni  hazırladı.

Oteliniz de geçireceğiniz romantik ve özel akşamlar zaten unutulmaz olacaktır. Kapadokyanın tarihi taş konaklarının mistik havası, mevsimine göre şömine keyfi veya teras da romantik bir gece şehir hayatından uzak küçük bir tarihi kasaba da yaşayacağınız farklı duygular .

Peki ya gündüz ne yapacaksınız, sabah kahvaltısından sonra  keşfe çıkacaksınız , birlikte ilginç maceralar yaşayacaksınız. Üç gün boyunca da bu maceranız daha da ilginçleşerek devam edecek.

Bir bakacaksınız ki melendiz çayının kıvrıla kıvrıla aktığı ıhlara vadisi içinde yürüyüş yapıyorsunuz ve binlerce yıllık manastırları , kiliseleri yeniden keşfediyorsunuz. Bir de bakacaksınız kendinizi yerin 7 kat altında bulmuşsunuz yer altı şehirlerinin gizemini yaşıyorsunuz. Kapadokya yı onlarca defa da gezseniz her seferinde yeni yeni keşfedeceğiniz o kadar çok güzellik varki. Peri bacaları, tarihi konaklar, yer altı şehirleri,vadileri,eşsiz günbatımı  , katedraller, kervansaraylar,binlerce yıllık tarih ve daha pekçok şey sizleri farklı dünyalara alıp götürecektir.

Kapadokya bütün bu güzelliklerini ve gizemini sizinle paylaşmaya hazır. Ya siz hazırmısınız?

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları