En Gözde Balayı Yerleri

Kapadokya

Kapadokya’nın eşsiz ve gizem dolu taş otellerinde geçireceğiniz balayında beklediğinizden çok daha yüksek hizmet ve kalite standartlarını bulacak; gözlerden uzak ve otantik bir balayı tatili  yaşayacaksınız. Göreme’nin dehlizlerinde tarihi keşfe çıkacak, gün doğuşunda balonla çıktığınız gökyüzü seyahati sayesinde yeryüzüne çok yukarılardan bakıp şaşıracaksınız.

Antalya

Antalya’nın, yumuşak iklimi, doğa harikası koyları ve tarihsel dokusu ile Türkiye’nin en çok tercih edilen balayı bölgesi olduğunu biliyor muydunuz? Farklı beğeni ve bütçe sahiplerine yönelik sınırsız sayıda balayı oteli seçeneği ile Antalya ve çevresi, yurt içinde balayı yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. İsterseniz her şey dahil tazında bir tesiste tembellik yaparak, dilerseniz kiraladığınız araçla Antalya ve çevresini keşfe çıkarak düğün stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.

 

Çeşme

İçinden ılık suların kaynadığı altın plajları, benzersiz Ege mutfağı ve son yıllarda gittikçe daha fazla talep gören beach club’ları ile Çeşme hızlı yaşamayı seven yeni evliler çok cazip bir seçenek. Mavi bayraklı temiz plajların, serin yaz akşamlarının ve canlı kültürel hayatın sizi beklediği Çeşme eğlenceli balayı fikirleri listenizin başında yer almalı.

 

Assos

Küçük bir balayı valizi ile gitmek, eşsiz anılarla geri dönmek için Assos seçeneğini mutlaka değerlendirin. Antik dünyada felsefi düşüncelere ilham vermiş olan bu mütevazi yerleşim, bugün de yerel mimarisi, serin denizi ve kültüre meraklı ziyaretçileriyle; gözlerden uzak sakin bir balayı geçirmeyi planlayan balayı çiftlerini bekliyor.

 

Göcek

Mavi yolculukların vazgeçilmez durağı olan Göcek, doğa aşıklarının kesinlikle değerlendirmesi gereken bir seçenek. Yemyeşil ormanlarla çevrili Göcek’te balayınızı günübirlik mavi yolculuklarla süsleyebilir; doğada serin sabah yürüyüşlerine çıkabilir ve tamamen organik yerel besinlerle beslenip vücudunuzu toksinlerden arındırabilirsiniz.

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları