Ünlülerin Balayı Tatilleri

Ünlülerin Balayı Tatilleri

 

 

Kate Middleton & Prince William

6,500$ olan bir villada konakladıklarını öğrendik. Hint okyanusu manzaralı villanın bahçesinde mermerden oyulmuş bir havuz olduğu ve çiftin adaya helikopterle ulaştığı söyleniyor.

 

Giselle Bündchen & Tom Brady

Ünlü model Giselle Bündchen ve futbolcu eşi Tom Brady balayını Giselle Bündchen’ın memleketi Brezilya’da geçirdiler. Mankenin büyüdüğü şehir olan Horizontino’da kah dondurma yiyerek kah aile içinde kutlamalara katılarak eğlenen çift balayında Bündchen’in büyükbabası’nin 83. yaş günü partisine katılmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Kate Moss & Jamie Hince

Gitarist nişanlısı Jamie Hince'le 12. yüzyıldan kalma bir kilisede dünya evine giren İngiliz model Kate Moss balayında Akdeniz’in incisi olan Korsika Adası’nı tercih etti.

 

Selma Hayek & Francois-Henri Pinault

Salma Hayek ve Francois-Henri Pinault Venedik’deki düğün seremonilerinin ardından balayı için Şeyseller’e uçtular. Şeyseller’deki 115 adadan biri olan Fregate Adası’ndaki North İsland Hotel’de geceliği 7,400$ olan bungalowlardan birinde konaklayan çiftin tatillerinin büyük bir kısmı kulübelerinde geçirdikleri söyleniyor.

 

Prince Albert & Charlane Whittstock

Prince Albert ve yeni eşi Charlane Wittstock balayı tatili için Güney Afrika’yı tercih ettiler. Umhlanga şehrindeki Oyster Box Hotel’deki özel terasa sahip suitte tek gece konaklamanın fiyatıysa 7,350$.

 

Miranda Kerr & Orlando Bloom

Holywood’un muhteşem aktörü Orlando Bloom ve Victoria’s Secret’ın bebek yüzlü meleği Miranda Kerr, sadece aile üyelerinin katıldığı düğünden sonra balayı için Karayipler'i tercih etti.

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları