ALTERNATİF BİR BALAYI ADRESİ İÇİN KAPADOKYANIN TARİHİ KONAK OTELLERİ

ALTERNATİF BİR BALAYI ADRESİ İÇİN KAPADOKYANIN TARİHİ KONAK OTELLERİ

 

 

Balayı  tatili için hernekadar deniz,kum,güneş üçlüsünden oluşan bir tatil konsepti çekici gelsede son yıllarda balayı çiftlerinin tarih ve kültür içeren ayrıca turlar vb aktivitelerle de dolu alternatif tatil paketleri ni daha fazla tercih etmeye başladıklarını görmekteyiz.

Bu şekildeki alternatif balayı mekanlarının başında ise kapadokya yöresi ve kapadokyanın tarihi konak otelleri gelmektedir. Her yıl binlerce balayı çifti Kapadokyanın büyülü dünyasında tarih,kültür ve macera dolu bir balayı tatili geçirebilmek amacıyla kapadokya yı tercih etmekte ve büyük bir keyifle balayıtatillerini gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda romantizmin başkenti sayılan Kapadokya da balon turu, atv turu , trekking , kapadokya turları vb gibi pekçok etkinliğin yer aldığı kapadokya balayı tatil programları ile balayı çiftleri birlikte çok keyifli vakit geçirmeşansına sahip olurlarken bir yandan da romantik ve gizemli tarihi konak otellerin balayı odalarında sakin ve huzurlu bir konaklama imkanıbulabilmektedirler.

Kapadokya balayı paketleri ni balayı çifleri için özenle hazırlayan Lanora turizm seyahat acentası oldukça cazip fiyatlarla tüm balayı çiftlerine bu şansı yakalama imkanı da sunmaktadır. Lanora turizmin kapadokya tatil paketleri kapadokya turları , ıhlara vadisi yürüyüşü, balon turu, atv turu vb gibi pekçok etkinliği içermekte olup konaklama yeri olarak da kapadokya nın en güzel tarihi konak otellerinden kapadokya ıhlara konakları & Caves ve KaramanlıKonağının balayı odaları yeni evlenmiş olan çiftler için balayı konseptinde sunulmaktadır.

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları