KAPADOKYA KONAK OTELLERİ

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN ROMANTİK BİR ALTERNATİF KAPADOKYA KONAK OTELLERİ

 

 

Balayı   için genel olarak  kadar deniz,kum,güneş üçlüsünden oluşan bir tatil  çekici gelsede son yıllarda balayı çiftlerinin tarih ve kültür içeren ayrıca turlar vb aktivitelerle de dolu alternatif tatil paketleri ni daha fazla tercih etmeye başladıklarını görmekteyiz.

Bu şekildeki alternatif balayı mekanlarının başında ise kapadokya yöresi ve kapadokyanın tarihi konak otelleri gelmektedir. Zara Dünya da tatil trendlerini belirleyen bir kuruluş olan Lonely Planet Kapadokya yı Dünya da balayı yapılabilecek en iyi tatil merkezlerinden birisi ilan etmiştir.  Her yıl binlerce balayı çifti Kapadokyanın büyülü dünyasında tarih,kültür,eğlence  ve macera dolu bir balayı tatili geçirebilmek amacıyla KAPADOKYA OTELLERİ ni tercih etmekte ve büyük bir keyifle balayı tatillerini yapmaktadırlar.

Aynı zamanda romantizmin başkenti sayılan Kapadokya da balon turu, atv turu , trekking , kapadokya turları vb gibi pek çok etkinliğin yer aldığı kapadokya balayı tatil programları ile balayı çiftleri birlikte çok keyifli vakit geçirme şansına sahip olurlarken bir yandan da romantik ve gizemli tarihi konak otellerin balayı odalarında sakin ve huzurlu bir konaklama imkanıbulabilmektedirler.

Kapadokya balayı paketleri  ni balayı çifleri için özenle hazırlayan Lanora turizm seyahat acentası oldukça cazip fiyatlarla tüm balayı çiftlerine bu şansı yakalama imkanı da sunmaktadır. Lanora turizmin KAPADOKYA tatil paketleri kapadokya turları , ıhlara vadisi yürüyüşü, balon turu, atv turu vb gibi pekçok etkinliği içermekte olup konaklama yeri olarak da Kapadokya nın en güzel tarihi konak otellerinden Kapadokya Ihlara konakları & Caves ve Karamanlı Konağının balayı odaları balayı çiftleri için balayı konseptinde sunulmaktadır.Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları