Kapadokya Balayı 3

KAPADOKYA BALAYI 3 PAKETİ

 • 3 GECE 4 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA ( KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI OTEL )
 • SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ AÇIK BÜFE
 • ODALARDA ÜCRETSİZ ÇAY KAHVE VE KETTLE HİZMETİ
 • BALAYI  İKRAMI ( İÇECEKLER,MEYVE TABAĞI,ÇEŞİTLİ YİYECEKLER)
 • ODANIZIN BALAYI ODASI OLARAK HAZIRLANMASI VE  SÜSLENMESİ
 • 2 GÜN GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU HEDİYE (GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLUP FİYATA DAHİLDİR )
 • BALON TURU,ATV TURU,TERMAL HAVUZ ,ATLI SAFARİ ,BİSİKLET TURU ,BALIK TUTMA (BU MADDE DE YER ALAN AKTİVİTELER FİYATA DAHİL OLMAYIP EXTRADIR)

HERŞEY DAHİL 2 KİŞİ TOPLAM 1000 TL.

NOT: BALAYI PAKETİMİZ BİR BALAYI OTEL PAKETİ OLUP OTELİMİZE ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRECEK OLUP 1.GÜN GREEN TUR (IHLARA VADİSİ-SELİME KATEDRALİ-GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ) 2.GÜN RED TUR (ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS-UÇHİSAR-PAŞABAĞLARI-PERİBACALARI-YER ALTI ŞEHİRLERİ-ASMALI KONAK-ÇAVUŞİN- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ)  GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR. 

KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI 7 ADET KONAKTAN OLUŞMAKTADIR.
BALAYI PAKETLERİ İÇİN KAPADOKYA IHLARA KONAKLARINDA HİZMET VERİLMEKTEDİR.


KAPADOKYA IHLARA KONAKLARI KONAK VE ODA FOTOĞRAFLARI


Kapadokya Ihlara Konakları 

Karamanlı Konağı 

Cappadocia Gelveri Cave  

Cappadocia Mayaoglu  

Kapadokya Akıncı Konağı

demo

3 GECE 4 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

Deneyiminiz Hakkında Yorum Yazınız

Zorunlu Alanlar*

*

*


Bu Paket hakkındaki Yorumlar
 1. Güney Balcı

  Odalar mükemmel. Kahvaltı çok iyi. Teras da çok güzel manzarası var. Personel çok yararlı Ve Otelin konumu ilginç. hiç kimse bu küçük kasabada böyle bir Otel olduğunu hayal edemez. Çok şaşırdım.Kapadokya turları da bir o kadar büyüleyici.

 1. Elif Marvan

  Biz eşimle Kapadokya gittik. Ve Kapadokya mistik bir yerde tüm bu dünyanın dışına, daha sonra hiyerarşisinde Güzelyurt ilk sırada yer kaplar . modern konfor, mağaralarda VE tarihi Rum evlerinin . Büyük hizmet! özenli personel, lezzetli ev yemekleri. Kahvaltıda özellikle tereyağı, taze beyaz ekmek ve tatlı bal ... dağların etrafında, kaplıcalarda , yaylalarda ve mağaralar ile güzel bir anı.

 1. Uğur Yücel

  Kapadokyanın merkezi konumunda otellerde konakladık, oda büyüklüğü ve görünümü, mükemmel açık büfe akşam yemekleri ve kahvaltıları.Manzarada Hasan Dağı ve yeraltı şehrini aynı anda görebiliyorsunuz.En ilginç turumuz Gaziemir yeraltı kervansarayı olmuştur.

KAPADOKYA 2015 TUR FİYATLARI