ROMANTİK BİR BALAYI TATİLİ İÇİN KAPADOKYA DİYARINA YOLCULUK

Kapadokya hiç şüphesiz romantizmin yaşandığı yerdir. Böyle olunca da tatilinizin en romantik zamanlarını Kapadokya nın tarihi ve turistik atmosferi içerisinde geçirmeniz balayı tatilinize  farkli bir heyecan katacaktır.

Kapadokya balayı otelleri çoğunlukla Kapadokya nın tarihi taş kemer ve mağara otelleridir. Kapadokya da balayı tercih eden balayı çiftleri çoğunlukla kemer ve mağara balayı odalarını tercih etmektedirler. Kapadokyanın tarihi konak otellerinde ki tarihi cafe bar ve şarap evlerinin romantik ve efsanevi dokusu da balayı çiftleri için özel anları özel anılara çevirme heyecanı sunacaktır. Kapadokyayı balayı için seçen balayı çiftleri kapadokya'nın tarihi dokusunda olan tarihi konak oteller de konaklama fırsatı yakalamanın yanısıra aynı anda kapadokya turları ile Kapadokya'nın güzelliğini de keşfetme keyfide yakalayabilecektir.

Kapadokya tatili için oldukça uygun ve bir o kadar da heyecanlı balayı tatil paketleri sunan Lanora turizm acentası normal bir balayı tatili yerine herşeyin içinde olan  aktivitelerle tatil paketleri hazırlayarak her sene yüzlerce balayı çiftini bu periler diyarına yolculuğa çıkartmaktadır.Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları