Kapadokya Balayı Tatili Hakkında Bilgiler

Kapadokya Balayı Tatili Hakkında Bilgiler

 

 

Yaşamanızın belkide en önemli dönemindesiniz büyük bir heycanla beklediğiniz düğününüz oldu , çok koşturdunuz yoruldunuz artık düğün sonrasının tadını çıkartmak ve dinlenmek vakti geldi.Nihayet balayı tatili nize çıkacaksınız.

balayı tatili  için arayışlarınız başladığında pek çok kriteri değerlendirerek bir karar verdiniz.Kararınız ise Kapadokya da birbalayı tatili ve KAPADOKYA BALAYI OTELLERİ . Çok da isabetli bir karar olduğundan hiç şüphemiz yok zira Kapadokya ile  en güzel anlarınız ölümsüzleşecek ve KAPADOKYA OTELLERİ NİN büyülü atmosferinde unutumayacağınız bir balayı tatili geçireceksiniz.

Tüm balayı otelleri nin size sunduğu pek çok güzellikler mutlaka olacaktır. En güzel odalar balayı çiftleri içindir . En çok ilgi balayı çiftlerine yönelecektir fakat balayı tatili niz de sadece otelinizin güzelliklerini yaşamak yeterlimidir elbette yeterli olmayacak .Pek çok anılarla balayı tatili nizi ölümsüzleştirmeniz gerekiyor. Gezilecek görülecek yerlerin güzelliklerini paylaşmak, eşsiz fotoğraf kareleri yakalamak, birlikte maceralı ve gizemli geziler , yürüyüşler balayı tatili nize ayrı bir renk katacaktır.

Bu sebeble Lanora turizm balayı tatili nizi sadece otel odasından ibaret olmayan bir özellik katarak KAPADOKYA BALAYI PAKETLERİNİ  hazırladı.

Oteliniz de geçireceğiniz romantik ve özel akşamlar zaten unutulmaz olacaktır. Kapadokyanın tarihi taş konaklarının mistik havası, mevsimine göre şömine keyfi veya teras da romantik bir gece şehir hayatından uzak küçük bir tarihi kasaba da yaşayacağınız farklı duygular .

Peki ya gündüz ne yapacaksınız, sabah kahvaltısından sonra  keşfe çıkacaksınız , birlikte ilginç maceralar yaşayacaksınız. Üç gün boyunca da bu maceranız daha da ilginçleşerek devam edecek.

Bir bakacaksınız ki melendiz çayının kıvrıla kıvrıla aktığı ıhlara vadisi içinde yürüyüş yapıyorsunuz ve binlerce yıllık manastırları , kiliseleri yeniden keşfediyorsunuz. Bir de bakacaksınız kendinizi yerin 7 kat altında bulmuşsunuz yer altı şehirlerinin gizemini yaşıyorsunuz. Kapadokya yı onlarca defa da gezseniz her seferinde yeni yeni keşfedeceğiniz o kadar çok güzellik varki. Peri bacaları, tarihi konaklar, yer altı şehirleri,vadileri,eşsiz günbatımı  , katedraller, kervansaraylar,binlerce yıllık tarih ve daha pekçok şey sizleri farklı dünyalara alıp götürecektir.

Kapadokya bütün  güzelliklerini ve gizemini sizinle paylaşmaya hazır. Ya siz hazırmısınız?

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları