Kapadokya Balayı 2

KAPADOKYA BALAYI 2 PAKETİ

 • 2 GECE 3 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA
 • SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ AÇIK BÜFE
 • ODALARDA ÜCRETSİZ ÇAY KAHVE VE KETTLE HİZMETİ
 • BALAYI  İKRAMI ( İÇECEKLER,MEYVE TABAĞI,ÇEŞİTLİ YİYECEKLER)
 • ODANIZIN BALAYI ODASI OLARAK HAZIRLANMASI VE  SÜSLENMESİ
 • 2 GÜN GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU HEDİYE (GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLUP FİYATA DAHİLDİR )
 • BALON TURU,ATV TURU,TERMAL HAVUZ ,ATLI SAFARİ ,BİSİKLET TURU ,BALIK TUTMA (BU MADDE DE YER ALAN AKTİVİTELER FİYATA DAHİL OLMAYIP EXTRADIR)

HERŞEY DAHİL 2 KİŞİ TOPLAM 700 TL.

NOT: BALAYI PAKETİMİZ BİR BALAYI OTEL PAKETİ OLUP OTELİMİZE ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRECEK OLUP 1.GÜN GREEN TUR (IHLARA VADİSİ-SELİME KATEDRALİ-GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ) 2.GÜN RED TUR (ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS-UÇHİSAR-PAŞABAĞLARI-PERİBACALARI-YER ALTI ŞEHİRLERİ-ASMALI KONAK-ÇAVUŞİN- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ)  GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR. 

 

ODA FOTOĞRAFLARI


Kapadokya Ihlara Konakları 

Karamanlı Konağı 

Cappadocia Gelveri Cave Hotel 

Cappadocia Mayaoglu Hotel 

Kapadokya Akıncı Konağı

demo

2 GECE 3 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA

Deneyiminiz Hakkında Yorum Yazınız

Zorunlu Alanlar*

*

*


Bu Paket hakkındaki Yorumlar
 1. Uğur ERTAN

  İster tek ister ailenizle ister tarih ister eğlence için amacınız ne olursa olsun her koşulda memnun kalabilirsiniz. Gerek turlar gerek personel gerekse hizmet kusursuzdu. Özellikle balayı çiftleri için paha biçilemez bir ortam vardı.

 1. Mustafa Mutlu

  Otele ilk gittiğimiz andan itibaren çok güzel bir karşılama ile karşılandık. Tüm elemanlar güler yüz ve hoşgörü ile ilgilendiler özellikle mehmet bey elinden geldiğince yardımcı oldu önümüzdeki ay gitmeyi düşünüyorum.Kapadokya turlarımızda bize rehberlik eden arkadaşa da ayrıca teşekkür ederiz.

 1. Dilek Usul

  Personel ilgili, en güzel odalarını verdiler. Odalar temiz, konumu ve manzarası güzel, kahvaltı yeterli.Sütlü kabak çekirdeği tadınız.2 GECE kalmak yeterli olmuyor.

KAPADOKYA 2015 TUR FİYATLARI