Balayı Fırsatları

Balayı Fırsatları

 

 

Kapadokya balayı tatili ve kapadokya balayı turları için değerli misafirlerimze birbirinden muhteşem iki otel sunuyoruz. Kapadokya yöresi kültür,tarih ,doğa  açısından Dünya nın en özel  ve güzel yerlerinden birisi olmasının yanısıra aynı zamanda mistik atmosferi ile romantizmin , huzurun da en yoğun hissedildiği ender yerlerdendir.

 

Kapadokya balayı paketlerimiz ve balayı turlarımızla hem bu romantizmi tüm güzelliği ile yaşayacak hem de tüm Dünyanın ilgisini çeken , beğenisini kazanan tarihi, kültürel ve doğal oluşumları gezerek bu güzellikleri paylaşma şansına sahip olacaksınız.

 

Kapadokya balayı gezileri kapsamında birinci gün ürgüp,uçhisar,göreme,avanos çanak çömlek yapım atölyeleri,paşabağları,hayal vadisi gibi kapadokyanın en önemli yerlerini profesyonel rehberlerimiz eşliğinde keşfetme şansına sahip olacaksınız.

 

2. gün ise Dünyaca ünlü Ihlara vadisinde keyifli bir yürüyüş gezisi sizleri bekliyor olacak. Ihlara vadisinin ortasında yer alan Belisırma köyünde vereceğimiz molanın ardından Selime katedrali ve Gaziemir yeraltı şehri ziyaretleri ile programımız devam edecektir.

Konaklamalarımızı tarihi konak oteller olan Kapadokya Ihlara Konakları & Caves ve Karamanlı Konağında veriyoruz . Tarihi konakların kemer ve mağara odalarında zamanda yolculuk yapıyormuşcasına romantik ve büyülü anılara sahip olacaksınız.

kapadokya turları ve tatil paketleri konusunda uzman olan Lanora Turizm Travel Agency ile Kapadokya balayı tatili niz ayrı bir anlam kazanacaktır

 

balayı fırsatları,balayı otel fırsatları,balayı turu fırsatları,balayı turları fırsatları,balayı otelleri fırsatı,balayı fiyatları fırsat

 

 Kapadokya Yazıları


Kapadokya Balon Turları

kapadokya balaon turu

Kapadokya Balayı Fırsatları


Kapadokya Fotoğrafları